Ваша IP адреса:
Провайдер:
...

Якщо ви є резидентом країни, яка є частиною GDPR, і є фізичною особою, ви маєте такі права:

  • Право на доступ: ви маєте право на доступ до персональних даних, які ми збираємо та обробляємо про вас. Більшість цих даних можна переглянути на панелі вашого облікового запису.
  • Право на виправлення: якщо ви хочете виправити або переглянути будь-які дані, які ми зберігаємо, ви можете це зробити, увійшовши до свого облікового запису та інформації, що міститься в ньому.
  • Право бути забутим: ви маєте право вимагати остаточного видалення ваших даних.
  • Право на обмеження обробки: якщо ви вважаєте, що ваші персональні дані є неточними або зібрані незаконно, ви можете вимагати обмеженого використання ваших персональних даних.
  • Право на перенесення: ми надаємо вам можливість у будь-який час перемістити будь-які дані вашого облікового запису третій стороні.
  • Право на заперечення: якщо ви вирішите, що більше не бажаєте, щоб ваші дані включалися в нашу аналітику або щоб ми в будь-який час надавали персоналізований (цільовий) маркетинговий вміст, ви можете зв’язатися з нами, щоб вимагати видалення цих даних.

Коли ваш обліковий запис 2IP скасовується (добровільно чи мимоволі), уся ваша особиста інформація поміщається в статус «дезактивовано» в наших відповідних базах даних. Однак ви повинні знати, що деактивація вашого облікового запису не означає, що вашу особисту інформацію було повністю видалено з нашої бази даних. Ми зберігатимемо та використовуватимемо вашу особисту інформацію, якщо це необхідно, для вирішення суперечок та/або відповідно до законів чи нормативних актів. Таким чином, його не можна негайно видалити за запитом, і це схвалений виняток із прав на видалення GDPR. Створюючи обліковий запис у нас, ви визнаєте та погоджуєтеся з цими умовами збереження.