Ваша IP адреса:
Провайдер:
...

Інструменти для підключення через проксі

Проксі-сервер виконує ряд важливих завдань, спрямованих на збільшення приватності і безпеки вашого перебування в мережі Інтернет. Але що робити, якщо не всі програми, якими ви звикли користуватися, підтримують роботу через проксі? В останньому випадку на допомогу прийде проксіфікатор, а саме програма, яка дозволяє використовувати проксі тим мережевих ресурсів, які подібною функцією не володіють.

Припустимо, вам потрібно завантажити великий файл і скористатися для цього деяким спеціальним додатком, в якому не можна підключити віддалені айпі. Переконавшись, що підключення до Інтернету в даний момент активно, воно спробує безпосередньо підключитися до необхідного сайту з вашого IP-адреси. Однак якщо ваш IP забанен персонально, або ресурс не працює з клієнтами з вашого регіону, то підключення буде відхилено. Для вирішення такого завдання і призначені проксіфікатори, які, як і самі проксі-сервера, бувають як платними, так і безкоштовними.

Використання проксіфікатора

photo 1448932223592 d1fc686e76ea

Необхідно запустити програму-проксіфікатор і внести в його налаштування потрібну програму (наприклад, той же швидкий багатопотоковий завантажувач великих файлів). Відтепер всі спроби завантажувача звернутися до Інтернету будуть моніториться проксіфікатором, який буде перенаправляти пакети даних по правильному маршруту, а сам завантажувач «вважатиме», що працює як зазвичай. В результаті сторонній сайт не зможе зрозуміти, що підключення відбувається з недозволеному місці і не стане блокувати його доступ. Ось і все, кінцева мета була досягнута.

Різноманітність пропозицій

Чим далі розвивається Інтернет, тим більше виникає ситуацій, в яких бажано приховати свою ідентичність і місце розташування. А значить, разом з інтернетом активно розвивається і ринок проксіфікаторов. Розробники безперервно створюють нові модифікації своїх програм, які включають все більше функцій і підтримують нові протоколи взаємодії. Сфера забезпечення приватності на просторах Інтернету розвивається, і користувачі знаходять задоволення своїх нових запитів.

На даний момент існує велика кількість програм для підключення через проміжні адреси. Коротко розглянемо найбільш успішні з них.

Програма Proxy Switcher була придумана для забезпечення анонімного серфінгу і дозволяє користувачеві працювати з необхідними протоколами і одночасно підключатися до декількох IP. Створюючи ланцюжок з проксі, через які реалізується конкретне підключення, можна бути впевненим, що відстежити вас зловмисникам буде дуже непросто. Програма містить великий аркуш проксі з усього світу і вміє періодично перевіряти їх на працездатність і оцінювати ступінь пропонованої анонімності. Система дозволяє швидко перемикатися між потрібними серверами. Наприклад, ви можете налаштувати її так, щоб кожні 10 хвилин змінювати параметри свого підключення, а також перенаправляти відповідним чином запити всіх програм, що працюють на вашому пристрої. Proxy Switcher є якісно написаної сучасною програмою, яка якісно інтегрована з усіма браузерами та операційними системами.

photo 1499914485622 a88fac536970

Найближчим конкурентом Proxy Switcher є програма Proxifier, перша версія якої з'явилася більш десятиліття тому. Даний проксіфікатор існує в реалізаціях для Windows і Mac, працює з усіма програмами для серфінгу Інтернету. Proxifier допоможе вам з легкістю направити всі існуючі підключення через задану точку, а, значить, у всіх випадках програми отримають той IP-адресу, який потрібно. Як і в програмах конкурентів, присутній програмна можливість створювати ланцюжка серверів для найбільш приватного серфінгу.

Специфіка настройки проксіфікаторов

Купившиперсональные прокси чи вибравши зі списку безкоштовних IP, потрібно приступати до налаштування. Цей процес зазвичай не вимагає наявності особливих знань. Необхідно внести дані робочих проксі-серверів, такі як IP-адреса і порт підключення. Після цього ви перераховуєте програми, підключення яких слід контролювати. Якщо після вивчення довідки якісь моменти в підключенні залишаться вам незрозумілими, слід звернутися до відділу технічної підтримки.

Алгоритм роботи проксіфікаторов

Перевірка портів

Підключення до проксі-серверів здійснюється через особливі порти. Для того щоб система запрацювала, ці порти повинні бути на вашому комп'ютері відкриті. Це перевіряється сканером портів, який являє собою програму, написану для постійного виявлення параметрів точок доступу ваших пристроїв до зовнішньої або локальної мережі. сканер портів проводить перевірку безпеки, «вміє» відкривати або закривати порти, ніж регулює вашу безпеку. Задіявши сканер, програма-проксіфікатор отримає повний звіт про доступні портах і зможе адаптувати параметри приватності найкращим чином. Відправною точкою для сканера портів є перевірка IP.

Автоматичне тестування проксі

photo 1517430816045 df4b7de11d1d

Проксі чекер перевіряє працездатність серверів. При цьому аналізуються безліч залежних і незалежних параметрів: доступність, країна і місто фізичного знаходження, рівень анонімності, швидкість підключення, параметри пинга, типи HTTP(s) і Socks5 протоколів.

Перевірка відгуку

Програма перевірки пінгу  – це утиліта для перевірка зв'язку в мережах. По суті, це основне діагностичне засіб у разі перебоїв з підключенням. Вона із заданою періодичністю посилає пакети за вказаними адресами і фіксує відгук. Чим швидше відгук, тим краще для користувача. Саме пінг допомагає вибрати найбільш підходящий вам сервер з довгого списку представлених платних і безкоштовних проксі.

Перевірка швидкості

Здійснити підключення через проксі означає додати ще один перевалочний пункт на шляху до вашої кінцевої мети в Інтернеті, а значить, формально на частки секунди збільшити час подорожі. Саме тому так важливо завчасно зробити перевірку швидкості оцінити, скільки часу знадобиться вашому проксіфікатору для підключення до сервера, адреса якого вам буде привласнений. Вибирайте тільки швидкі підключення (зазвичай це точки, що знаходяться в одному з вами регіоні) і насолоджуйтеся виключно нікчемними затримками.

Всі корисні інструменти для перевірки проксі (проксі чекер, перевірка IP-адреса, швидкості і пінгу, сканер портів) є на сайті Proxy-Sale.com